ZÁKLADNÍ KOŘENÍ a KOŘENÍCÍ SMĚSI

Může to znít nadneseně, ale v oblasti koření nabízíme nejširší nabídku dostupnou na území ČR. Inspirace z cest po světě podpořena návštěvami nejvyhlášenějších prodejců, dala vzniknout původní myšlence, a to umožnit tuzemským zákazníkům nákup koření na váhu. Jako jedni z prvních jsme v maloobchodním prodeji nabídli koření v té nejčerstvější podobě. Za téměř devět let čítá množství nabízených položek na více než sto druhů základního koření a kořenících směsí. Naši zákazníci u nás naleznou, a nezřídka s neskrývaným překvapením, to pravé pro své kulinářské aktivity. A nezáleží na množství. Prodáváme položky za korunu, ale jsou i zákazníci, odebírající koření na kila.

V obrazové galerii vám všechna základní koření představujeme i se základním popisem a způsoby nejběžnějšího použití. Pokud zde některé druhy nenajdete, neznamená to, že je nemáme. Navštivte naši prodejnu a my Vám rádi vyjdeme vstříc.

Jsme si také velmi dobře vědomi toho, že dobrý kuchař si kořenící směs namíchá sám. Doba je ale velmi uspěchaná a ruku na srdce, kdo z nás bude trávit hodiny v kuchyni a hledat ideální kombinace pro dokonalý pokrm. V tomto směru přinášíme řešení ve formě velmi kvalitních kořenících směsí. Ve spolupráci s dovozcem velmi přísně a důsledně dbáme na to, aby námi nabízené kořenící směsi byly vždy identické a po stránce jakosti ty nejlepší.

Anketa

Odkud čerpáte inspiraci pro vaření?

z TV (50)

Celkový počet hlasů: 231

Otevírací doba:

Pondělí - pátek / 9:00 - 17:00
Sobota / 9:00 - 11:00
Nedělě / zavřeno

S čím můžeme pomoci?