Sypané čaje

Nabídka sypaných čajů doznala od založení naší maloobchodní prodejny mnoha změn. Vždy jsme se snažili vybírat to nejlepší zboží, pro které se bude náš zákzník, vždy rád vracet. Nelpíme na produktech jednoho dodavatele jen kvůli výhodným obchodním podmínkám. V současnosti nabízíme vybrané sorty a druhy čajů od prověřených a spolehlivých dodavatelů, přičemž prvořadým faktorem pro zařazení vybraného druhu čaje do naší nabídky, je jeho kvalita. Zboží na prodejně nebereme "na sklad". Jednotlivé dodávky držíme v maximálním množství 1kg od položky. Na prodejně je zboží nabízeno v těsnících dózách o objemu 1,5l. Na rozdíl od nabídky některých prodejců tak "nevětrá" a je tak možné jej nabídnout v nejvyšší kvalitě.

Na těchto stránkách budeme jednoduše a účelně uvádět a seznam jednotlivých čajů, které jsme schopni ve spolupráci s dodavateli nabídnout. V případě, že na prodejně, nebo v tomto seznamu, nenaleznete svůj oblíbený čaj, napište nám a my se Vám budeme snažit tento zajistit individuálně.

V neposlední řadě najdete na těchto stránkách také zajímavé informace ze širého světa čajů, které se budeme snažit průběžně doplňovat.

Anketa

Odkud čerpáte inspiraci pro vaření?

z TV (50)

Celkový počet hlasů: 231

Otevírací doba:

Pondělí - pátek / 9:00 - 17:00
Sobota / 9:00 - 11:00
Nedělě / zavřeno

S čím můžeme pomoci?